Witamy na łamach Internetowego Serwisu Informacyjnego poświęconego Szkole Podstawowej w Lisewie Kościelnym oraz wsi i regionowi w którym się znajduje.

Szkoła Podstawowa w Lisewie Kościelnym znajduje się na terenie gminy Złotniki Kujawskie w powiecie inowrocławskim, na północnym krańcu Kujaw, która z zachodniej strony graniczy poprzez Noteć z Pałukami, z północnej z Puszczą Bydgoską.

Położenie Szkoły

Budynek szkoły jest miejscem, w którym skupia się nie tylko działalność edukacyjna ale również kulturalna. Usytuowienie w centralnym miejscu miejscowości Lisewo Kościelne powoduje reprezentatywny charakter szkoły.

Należy dodać, że zaraz po Kościele pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny i Św. Wojciecha jest to jeden z najstarszych obiektów w okolicy, liczący sobie już prawie sto lat działalności jako szkoła.

Przyroda która otacza teren szkoły nawet w czasie zimy potrafi urzec swoją urodą. Drzewa i krzewy tworzą oprawę nadającą bardziej przyjazną atmosferę.

Szkołę tworzy kompleks budynków w skład którego wchodzą: budynek główny (na zdjęciu poniżej), sala gimnastyczna wraz ze świetlicą szkolną przy której działa Biblioteka Wiejska oraz Oddział Przedszkolny.

SZKOŁA PODSTAWOWA w Lisewie Kościelnym
Lisewo Kościelne
88-180 Złotniki Kujawskie
tel. (052) 351 75 20
e-mail: splisewokoscielne@wp.pl
www.lisewokoscielne.of.pl


Strona istnieje od kwietnia 2003 roku

[Rozmiar: 21068 bajtów]

Ostatnia aktualizacja 15 IX 2006 roku.

Pomógł Pajączek